| Ονομασία μάρκας: | PVI |
| Αριθμός μοντέλου: | PD050VL1 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Κατασκευαστής | PVI (Prime View International) |
| Όνομα μοντέλου | PD050VL1 |
| Μέγεθος οθόνης | 5,0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Ανάλυση | 640(RGB) × 480 (VGA) |
| Διάταξη pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή περιοχή | 101,76 × 74,88 mm (Υ×Β) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 120,7 × 92,8 × 12,8 mm (Υ×Β×Π) |
| Περιοχή πλαισίου | 106,7 × 78,50 mm (Υ×Β) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιθαμβωτική |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία αντίθεσης | 400:1 (Τυπική) |
| Γωνία θέασης | 60/60/40/55 (Τυπική, CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 15/25 ms (Τυπικός, Tr/Td) |
| Βέλτιστη θέαση | 6 η ώρα |
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Βάθος χρώματος | 262K |
| Οπίσθιος φωτισμός | 3S8P WLED, 30K ώρες, Χωρίς οδηγό |
| Βάρος | 173,6 ±10g |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6-bit), Συνδετήρας, 20 ακίδες |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V (Τυπική) |
| Εύρος θερμοκρασίας | Λειτουργίας: -30°C έως 80°C Αποθήκευσης: -40°C έως 90°C |