| Ονομασία μάρκας: | LG |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Διεπαφή σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6-bit), 30 ακροδέκτες, Συνδετήρας |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |