| Ονομασία μάρκας: | LG |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα πάνελ | Δείκτης LG |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα | 12.1" |
| Απόφαση | 800 ((RGB) * 600 (SVGA) |
| Πεδίο εμφάνισης | 246*184,5 mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 276*209*9,5 mm |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 (τύπος) |
| Γωνία θέασης | 70/70/55/65 (CR≥10) |
|---|---|
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M |
| Αντιδιαστολή | 6001 (Τύπος.) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/20 ms (Tr/Td) |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος | 515/530 g (τύπος/μέγιστο.) |
| Πρότυπο πάνελ | Δελτίο ΕΚ 6/2011. |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Επιφάνεια | Αντιφως |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Διασύνδεση σήματος | Επικεφαλής του οχήματος |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |