| Ονομασία μάρκας: | LG |
| Αριθμός μοντέλου: | LC320DXY-SHAA |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Κατασκευαστής | Δείκτης LG |
| Όνομα μοντέλου | LC320DXY-SHAA |
| Μέγεθος οθόνης | 31.5 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | ΚΕΛΗ, α-Si TFT-LCD |
| Απόφαση | 1366 ((RGB) * 768 (WXGA) |
| Διατάξη των pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 697.685 * 392.256 mm (H*V) |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 715 * 411 * 1,3 mm (H*V*D) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφωτισμός (Haze 3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (μ.) |
| Χρόνος απόκρισης | 7 ms (Τυπικό, G έως G) |
| Τρόπος εμφάνισης | IPS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς φως. |
| Βάρος | 00,86/0,91 kg (Τυπικό/Μέγιστο) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς οθόνη αφής |
| Τύπος σήματος | Επικεφαλής του οχήματος |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |