| Ονομασία μάρκας: | Innolux |
| Αριθμός μοντέλου: | N173HCE-E3A |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 381,888 * 214,812 mm |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AAS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρώματα Εμφάνισης | 262K |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |