| Ονομασία μάρκας: | Innolux |
| Αριθμός μοντέλου: | LW700AT9009 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μάρκα | Chi Hsin |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 7.0 ίντσες |
| Μορφή Pixel | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Ενεργή Περιοχή | 152.4(H)×91.44(V) mm |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Κατεύθυνση Θέασης | 6 η ώρα |
| Γωνία Θέασης | 70/70/60/70 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 45% NTSC |
| Βάρος | 122g |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Μοντέλο | LW700AT9009 |
| Τύπος | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Διαμόρφωση | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 165(H)×104.4(V)×5.5(D) mm |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτική |
| Αναλογία Αντίθεσης | 400:1 (Τυπ.) (TM) |
| Χρόνος Απόκρισης | 5/15 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Πηγή Φωτός | WLED [3S5P], 20K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | 60 ακίδες TTL (1 κανάλι, 8-bit), FPC |
| Τροφοδοσία | 3.3/12.0/18.0/-7.0V (Τυπ.)(Vcc/AVDD/VGH/VGL) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 70°C Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 80°C |