| Ονομασία μάρκας: | innolux |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα οχήματα με κινητήρα. |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα πάνελ | Innolux |
| Πρότυπο πάνελ | N140HCE-EN2 (CMN14D5) |
| Μέγεθος πίνακα | 14.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920*1080 (FHD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 309.31*173,99 mm |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 7001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 14/11 ms (Tr/Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (100% sRGB) |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 15 χλμ. ώρες |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Διασύνδεση | eDP (1 λωρίδα), 30 πινάκια |
| Τεχνολογία | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |