| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | M270DTN01.3 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, Moneygram, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20000pcs την εβδομάδα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Μέγεθος πίνακα | 27.0" |
| Απόφαση | 2560 ((RGB) * 1440 (Quad-HD, 108 PPI) |
| Πεδίο εμφάνισης | 596.736 ((W) * 335.664 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 608.8 ((W) * 354.66 ((H) * 15.08 ((D) mm |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 85/85/80/80 (Τυπικό, CR≥10) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 98% sRGB |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 144Hz |
| Βάρος | 2.39 kg (Τυπικό) |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πρότυπο πάνελ | M270DTN01.3 |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τυπικό) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 3.5/1.5 (Τυπικό) ((Tr/Td) |
| Σύστημα φώτων πίσω | 18S4P WLED, 30K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (8 ch, 8-bit), 130 πινών Συνδέτης |
| Τεχνολογία | 12.0V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |