| Ονομασία μάρκας: | CSOT |
| Αριθμός μοντέλου: | SG2701B01-3 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, Moneygram, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20000pcs την εβδομάδα |
| Ετικέτα | ΚΑΣΤ |
| Σχήμα | SG2701B01-3 |
| Μέγεθος οθόνης | 270,0 ίντσες διαγώνια |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, ΚΕΛΙΑ |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) * 1080 [FHD] • 81 PPI |
| Διαμόρφωση pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 597.888 ((H) * 336.312 ((V) mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 608.888 ((H) * 348.337 ((V) * 1.3 ((D) mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφως (Haze 25%) |
| Αντιδιαστολή | 40001 (Τύπος.) |
| Χρόνος απόκρισης | 12 ms (τύπος) από G σε G |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | HVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7M χρώματα • 99% sRGB |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 165Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Διασύνδεση | Επενδύσεις σε ηλεκτρική ενέργεια |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |