| Ονομασία μάρκας: | auo |
| Αριθμός μοντέλου: | M190PW01 V8 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | M190PW01 V8 |
| Μέγεθος πίνακα | 19.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1440 ((RGB) * 900, WXGA+, 89PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 408.24 ((W) * 255.15 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 412.24 ((W) * 259.15 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 428 ((W) * 278 ((H) * 10,8 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/80/80 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 3.6/1.4 (τύπος) ((Tr/Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 13S4P WLED, 30K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 1.45Kgs (Τύπος.) |
| Διασύνδεση σήματος | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινών Συνδέσμος |
| Τεχνολογία | 5.0V (τύπος.) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |