| Ονομασία μάρκας: | cpt |
| Αριθμός μοντέλου: | CLAA150XQ01CW |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα Πάνελ | CPT | Μοντέλο Πάνελ | CLAA150XQ01CW |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος Πάνελ | 15.0" | Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1024(RGB)*768, XGA, 85PPI | Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Οθόνης | 304.128(Π)*228.096(Υ) mm | Άνοιγμα Πλαισίου | 307.4(Π)*231.3(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 326.5(Π)*253.5(Υ)*11.5(Β) mm | Επιφάνεια | Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m² (Τυπ.) | Αναλογία Αντίθεσης | 700:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 80/80/70/70 (Τυπ.)(CR≥10) | Λειτουργία Οθόνης | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Καλύτερη Θέαση στις | 6 η ώρα | Χρόνος Απόκρισης | 10/15 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M 63% NTSC | Τύπος Λάμπας | 8S2P WLED, 70K ώρες, Με Οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz | Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος | 870g (Τυπ.) | Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 8-bit), Βύσμα 20 ακίδων |
|---|---|
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30 ~ 80 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |