| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | HV550FHB-N20 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Κατασκευαστής | ΚΑΠ | Όνομα μοντέλου | HV550FHB-N20 |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 55 ίντσες | Τύπος οθόνης | ΚΕΛΗ, α-Si TFT-LCD |
| Αριθμός pixel | 1920 ((RGB) *1080 (FHD) 40PPI | Διατάξη των pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1209.6 * 680,4 mm (H*V) | Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 1224.8 * 699,3 * 1,4 mm (H*V*D) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 (απαιτεί εξωτερικό φως) | Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφως (Haze 1%), σκληρή επίστρωση (3H) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) | Αντιδιαστολή | 12001 (τύπος) (TM) |
| Δάχος γυαλιού | 00,50+0,50 mm | Τρόπος λειτουργίας | ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 99% sRGB | Χρόνος απόκρισης | 8 ms (τύπος) (G έως G) |
| Μάζα πάνελ | 2.46 kg (τύπος.) | Διαπερατότητα | 50,8% (τύπος) (με πολωτή) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz | Πίσω φωτισμός | Αδυναμία B/L (απαιτείται εξωτερική) |
| Εικόνα αφής | Χωρίς | Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Διαμόρφωση διακομιστή IC | Ενσωματωμένη πηγή COF 6 + τσιπς πύλης 8 |
|---|---|
| Διασύνδεση σήματος | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 10-bit), 51 πινών |
| Δραστηριακή τάση | 12.0V (τύπος.) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60°C |