| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | G156XW01 V2 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30K PC το μήνα |
| Μοντέλο πάνελ | G156XW01 V2 |
| Μέγεθος πάνελ | 15,6 ίντσες |
| Ανάλυση | 1366(RGB)*768 (WXGA) |
| Περιοχή εμφάνισης | 344.232*193.536 mm |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τυπ.), 500 cd/m² (Μέγ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 500:1 (Τυπ.) |
| Γωνία θέασης | 85/85/80/80 (Αριστερά/Δεξιά/Πάνω/Κάτω) |
| Χρόνος απόκρισης | 6/2 ms (Τυπ.) |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,2 εκατομμύρια (70% NTSC) |
| Διεπαφή σήματος | LVDS (1 κανάλι, 8-bit), 30 ακίδες |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 60°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αντοχή σε κραδασμούς | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |