| Ονομασία μάρκας: | Mitsubishi |
| Αριθμός μοντέλου: | AA121XN11 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Τύπος Οθόνης | a-Si TFT-LCD, TN, Κανονικά Λευκή |
| Ενεργή Περιοχή | 245,76 * 184,32 mm |
| Ανάλυση | 1024(RGB) * 768 (XGA) |
| Πυκνότητα Pixel | 105 PPI |
| Φωτεινότητα | 1300 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 (Τυπική) |
| Γωνία Θέασης | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Χρόνος Απόκρισης | 4/12 ms (Tr/Td) |
| Βάθος Χρώματος | 262K/16.7M (40% NTSC) |
| Οπίσθιος Φωτισμός | 4 σειρές WLED, 100K ώρες |
| Διεπαφή | LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit), 20 ακίδες |
| Τάση Λειτουργίας | 3,3V (Τυπική) |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 260,5 * 203 * 10 mm (Υ*Π*Β) |
| Βάρος | 590g (Τυπικό) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως 80°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Αντίσταση σε Κραδασμούς | 1,0G (9,8 m/s²) |