| Ονομασία μάρκας: | TIANMA |
| Αριθμός μοντέλου: | TM101DDHG01 |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs per week |
TIANMA 10.1inch LCD οθόνη αυτοκινήτου TM101DDHG01 βιομηχανική οθόνη οθόνης με 40 Pin σύνδεσμο και 1024 * 600 εικόνες ανάλυσης
Το TM101DDHG01-00 είναι ένα διαγώνιο πίνακα οθόνης 10,1" a-Si TFT-LCD από την Tianma Microelectronics Co., Ltd., που διαθέτει ολοκληρωμένο σύστημα WLED φώτων πίσω με οδηγό LED και χωρίς οθόνη αφής.Αυτή η οθόνη βιομηχανικής ποιότητας λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20°C έως 70°C και αντέχει σε θερμοκρασίες αποθήκευσης από -30°C έως 80°C, με μέγιστη ανοχή δονήσεων 1,5G (14,7 m/s2).
Τα βασικά χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν WLED φως, οδηγό LED, 6/8-bit διεπαφή και ματ επιφάνεια.
| Ετικέτα | ΤΙΑΝΜΑ |
| Πρότυπο P/N | ΤΜ101DDHG01-00 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10.1" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) * 600, WSVGA 117PPI |
| Ενεργός χώρος | 222.72 ((W) * 125.28 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 235 ((W) * 143 ((H) * 5,4 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (Τύπος.) |
| Γωνία θέασης | 80/80/75/80 (τύπος) ((CR≥10) Αριστερά/δεξιά/πάνω/κάτω |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 7/9 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M 47% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 30K ώρες, με LED Driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 202g (τύπος.) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική οθόνη αυτοκινήτων |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 πινών Συνδέτης |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
Σημαντική σημείωση:Το μοντέλο αυτό διαθέτει ενσωματωμένα διακόλλητα οδήγησης HX8282 και HX8677. Η μαζική παραγωγή ξεκίνησε το δεύτερο τρίμηνο του 2016 και το μοντέλο έχει πλέον διακοπεί.Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με την TIANMA ή τους εξουσιοδοτημένους αντιπροσώπους τηςΟι πληροφορίες που παρέχονται εδώ είναι μόνο για αναφορά και δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται ως η μόνη βάση για τη λήψη αποφάσεων.