| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | B170QAN01.0 |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | $26 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα & Μοντέλο | AUO B170QAN01.0 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 17,0 ίντσες |
| Τύπος Οθόνης | LTPS TFT-LCD |
| Ανάλυση | 2560(RGB)*1600 (WQXGA) |
| Πυκνότητα Pixel | 177 PPI |
| Ενεργή Περιοχή | 366,34mm * 228,96mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 372,836mm * 240,11mm * 5mm |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τυπική) |
| Λόγος Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπικός) |
| Γωνία Θέασης | 85°/85°/85°/85° (Α/Δ/Π/Κ) |
| Χρόνος Απόκρισης | 8ms (Τυπικός), 3ms (OD) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 165Hz |
| Χρωματική Γκάμα | 100% DCI-P3 |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED με Οδηγό |
| Διεπαφή | eDP 1.4 (4 Lanes), 40-pin |
| Τάση Εισόδου | 3,3V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αντοχή σε Δονήσεις | 1,5G (14,7 m/s²) |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Γυαλιστερή (Ομίχλη 0%) |