| Ονομασία μάρκας: | LG |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | USD180 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Ενεργός χώρος | 7990,8 * 334,8 mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 809.55 * 351,7 * 17,2 mm |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τυπικό) |
| Χρόνος απόκρισης | 14 ms (G έως G, τυπικό) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60Hz (120Hz με ενσωματωμένο κύκλωμα MEMC) |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (4 λωρίδες), HBR2 (5.4G/λίνα), σύνδεσμος 30 πινών |
| Τεχνολογία | 10.0V (τυπική) |
| Βάρος | 40,35/4,57 kg (Τυπικό/Μέγιστο) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |