| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | NT156FHM-TS0 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Αριθμός Μοντέλου | NT156FHM-TS0 (BOE000A) |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ενεργή Περιοχή | 344,16 * 193,59 mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 350,66 * 216,25 * 3,2 mm |
| Ανάλυση | 1920(RGB) * 1080 (FHD) |
| Πυκνότητα Pixel | 141 PPI |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 500:1 (Τυπική) |
| Χρόνος Απόκρισης | 12ms (Τυπικός, Tr+Td) |
| Γωνία Θέασης | 45/45/20/40 (Αριστερά/Δεξιά/Πάνω/Κάτω, CR≥10) |
| Υποστήριξη Χρωμάτων | 16,7 εκατομμύρια χρώματα, 45% NTSC |
| Διεπαφή | eDP (2 λωρίδες), eDP1.2, σύνδεση 40 ακίδων |
| Τροφοδοσία | 3,3V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |