| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | Επικαιροποίηση: |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | $56 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000pcs την εβδομάδα |
| Μάρκα | BOE |
| Αριθμός Μοντέλου | AV123Z7M-N18 |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)*720 pixels |
| Ενεργή Περιοχή | 292.032mm * 109.512mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 307mm * 126mm * 10.52mm (Υ*Π*Β) |
| Γωνία Θέασης | 88/88/88/88 (Αριστερά/Δεξιά/Πάνω/Κάτω) |
| Χρόνος Απόκρισης | 25ms (τυπικός, Tr+Td) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οπίσθιος Φωτισμός | 9S4P WLED, Χωρίς Οδηγό |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 8-bit), σύνδεση 45 ακίδων |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς οθόνη αφής |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως 85°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως 90°C |