| Ονομασία μάρκας: | LG |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2006. |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
Υψηλής ποιότητας μονάδα FHD LCD σχεδιασμένη για εφαρμογές υπολογιστών επιφάνειας εργασίας W15C, με τεχνολογία IPS και αξιόπιστη απόδοση.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ετικέτα πάνελ | Δείκτης LG |
| Πρότυπο πάνελ | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2006. |
| Μέγεθος πίνακα | 23.8 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) * 1080, FHD |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 527.04 ((W) * 296.46 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 535.24(W) *313.18(H) *12.76(D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | IPS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 14ms (τύπος) (G έως G) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 30 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό. |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Επαφή στο εσωτερικό του κυττάρου |
| Βάρος του πάνελ | 10,92/2,01 κιλά (τύπος/μέγιστο.) |
| Διασύνδεση σήματος | Δοκιμαστικό σύστημα (LVDS) |
| Τεχνολογία | 5.0V (τύπος.) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |