TM121TDSG02 12,1 ιντσών βιομηχανική οθόνη LCD με 1024x768 Pixels και φωτεινότητα 450cd/m2
Ονομασία μάρκας: TIANMA
Αριθμός μοντέλου: TM121TDSG02
Τροποποιημένο: 10PCS
τιμή: negotiable
Όροι πληρωμής: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα Προμήθειας: 3000 κομμάτια την εβδομάδα.
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
Rohs,CE,FCC
Ποιότητα:
Ολοκαίνουργιο πρωτότυπο
Πακέτο:
Γνήσια βιομηχανική συσκευασία
Υλικό:
το γυαλί
Χρώμα:
262K χρώματα
Μοντέλο:
WLED
Στυλ:
ευρεία οθόνη υψηλής ανάλυσης 1024*768
Λάμψη:
450CD
Συνδετήρας:
20
Αναλογία αντίθεσης:
Χρόνος Εργασίας:
50 χιλιάδες ώρες
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Βιομηχανική συσκευασία
Επισημαίνω:
βιομηχανική οθόνη PC με οθόνη αφής
Παρακολούθηση βιομηχανικών υπολογιστών
Περιγραφή του προϊόντος
Βιομηχανική οθόνη LCD TM121TDSG02 450cd/m²
Επισκόπηση προϊόντος
Πάνελ οθόνης TFT-LCD 12,1" από την Tianma με ανάλυση XGA 1024*768, υψηλή φωτεινότητα και βιομηχανική αξιοπιστία.
Τεχνικές προδιαγραφές
Μάρκα πάνελ TIANMA Μοντέλο πάνελ TM121TDSG02
Μέγεθος πάνελ 12,1" Τύπος πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 1024(RGB)*768, XGA Μορφή pixel Κάθετη λωρίδα RGB
Περιοχή εμφάνισης 245,76(Π)*184,32(Υ) mm Άνοιγμα πλαισίου 250,8(Π)*189,4(Υ) mm
Μέγεθος περιγράμματος 279(Π)*209(Υ)*9,1(Β) mm Επιφάνεια Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα 450 cd/m² (Τυπ.) Αναλογία αντίθεσης 700:1 (Τυπ.)
Γωνία θέασης 80/80/80/80 (Τυπ.)(CR≥10) Λειτουργία εμφάνισης TN, Κανονικά λευκό, Διαπερατό
Καλύτερη θέαση 6 η ώρα Χρόνος απόκρισης 3/5 (Τυπ.)(Tr/Td)
Συχνότητα 60Hz Οθόνη αφής Χωρίς
Βάρος πάνελ 483g (Τυπ.) Διεπαφή σήματος LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit), 20 ακροδέκτες, Συνδετήρας
Τάση εισόδου 3,3V (Τυπ.) Θερμοκρασία λειτουργίας -20 ~ 70 °C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -30 ~ 80 °C Εφαρμογή Βιομηχανική
TM121TDSG02 12,1 ιντσών βιομηχανική οθόνη LCD με 1024x768 Pixels και φωτεινότητα 450cd/m2 0
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Οθόνη a-Si TFT-LCD διαγωνίου 12,1" με ενσωματωμένο σύστημα οπίσθιου φωτισμού WLED
  • Αντιθαμβωτική επιφάνεια με σκληρή επίστρωση (3H) για ανθεκτικότητα
  • Διεπαφή 6/8-bit επιλέξιμη με ευρεία γωνία θέασης
  • Οριζόντιος προσανατολισμός με δυνατότητα αναστροφής 180 μοιρών
  • Οπίσθιος φωτισμός LED λευκού χρώματος με διάρκεια ζωής λάμπας ≥50.000 ώρες
  • Βιομηχανικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20°C έως 70°C