| Ονομασία μάρκας: | Toshiba |
| Αριθμός μοντέλου: | LTD104KA1S |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα πάνελ | Τόσιμπα Ματσουσίτα |
| Πρότυπο πάνελ | LTD104KA1S |
| Μέγεθος πίνακα | 10.4 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) * 768 (XGA) |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 210.4 * 157,8 mm |
| Φωτεινότητα | 170 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 2501 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 45/45/20/30 (CR≥10) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262 χλμ. |
| Χρόνος απόκρισης | 50/50 ms (Tr/Td Max) |
| Διασύνδεση σήματος | Ηλεκτρονικό σύστημα (LVDS) (1 ch, 6-bit), 14 καρφίτσες, σύνδεσμος |
| Τεχνολογία | 3.3V (τυπική) |
| Πίσω φωτισμός | 1 CCFL, χωρίς οδηγό |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |