| Ονομασία μάρκας: | Hitachi |
| Αριθμός μοντέλου: | SP10Q010-T |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Κατασκευαστής | HITACHI |
| Όνομα Μοντέλου | SP10Q010-T |
| Μέγεθος Οθόνης | 3,8 ίντσες |
| Τύπος Οθόνης | LCM, FSTN-LCD |
| Ανάλυση | 320*240 (QVGA) |
| Ενεργή Περιοχή | 76,79 * 57,59 mm (Υ*Π) |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 94,7 * 73,3 * 6 mm (Υ*Π*Β) |
| Φωτεινότητα | 60 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 5:1 (Τυπική) |
| Γωνία Θέασης | 80° (Τυπική) |
| Χρόνος Απόκρισης | 150/350 ms (Tr/Td) |
| Λειτουργία Οθόνης | STN, Μαύρο/Λευκό (Θετικό), Transflective |
| Οπίσθιος Φωτισμός | 1S6P WLED, Χωρίς Οδηγό |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 75Hz |
| Διεπαφή | Παράλληλα Δεδομένα (4-bit), FPC, 20 ακίδες |
| Τάση Λειτουργίας | 3,3V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |