| Ονομασία μάρκας: | Hannstar |
| Αριθμός μοντέλου: | HSD104IXN1-A00 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα πάνελ | HannStar |
| Μοντέλο πάνελ | HSD104IXN1-A00 |
| Μέγεθος πάνελ | 10,4 ίντσες |
| Τύπος πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1024(RGB)*768 (XGA) |
| Μορφή pixel | RGB Κάθετη λωρίδα |
| Περιοχή εμφάνισης | 211,2mm * 158,4mm |
| Άνοιγμα πλαισίου | 213,2mm * 160,4mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 236mm * 174,3mm * 7mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 600 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία αντίθεσης | 900:1 (Τυπική) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | IPS Pro, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Καλύτερη θέαση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 30ms (Τυπικός, Tr+Td) |
| Χρώματα εμφάνισης | 262K/16,2M, 70% NTSC |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4S8P WLED, 30K ώρες, Χωρίς οδηγό |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Βάρος πάνελ | 316g (Τυπικό) |
| Διεπαφή σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit), 60 ακίδες, FPC |
| Τάση εισόδου | 3,3/12,1/23/10V (DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |