| Ονομασία μάρκας: | sharp |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
Μονάδα οθόνης TFT-LCD υψηλής απόδοσης 4,2 ιντσών, σχεδιασμένη για βιομηχανικές εφαρμογές, με ανάλυση WQVGA 480*272 και φωτεινότητα 400 cd/m² για εξαιρετική ορατότητα σε διάφορες συνθήκες φωτισμού.
| Μάρκα | Sharp |
| Μοντέλο | LQ042T1DW01 |
| Τύπος Οθόνης | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 4,2 ίντσες |
| Ανάλυση | 480*272 (WQVGA) |
| Διαμόρφωση Pixel | Οριζόντια Λωρίδα RGB |
| Ενεργή Περιοχή | 92,88(Υ) * 52,632(Π) mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 109,5(Υ) * 69(Π) * 10,1(Β) mm |
| Περιοχή Πλαισίου | 94,48(Υ) * 54,272(Π) mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1300:1 (Τυπική) |
| Γωνία Θέασης | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Χρόνος Απόκρισης | 20 ms (Τυπικός, Tr+Td) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | ASV, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Υποστήριξη Χρωμάτων | 16,2 εκατομμύρια χρώματα, 64% NTSC |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED, διάρκεια ζωής 50K ώρες, Με οδηγό LED |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Διεπαφή | 50 ακίδες CMOS (1 κανάλι, 8-bit), Συνδετήρας |
| Τροφοδοτικό | 3,3V (Τυπικό) |
| Βάρος | 85,0g (Μέγιστο) |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C έως +70°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30°C έως +70°C |