Ονομασία μάρκας: sharp
Αριθμός μοντέλου: Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
Τροποποιημένο: 10PCS
τιμή: negotiable
Όροι πληρωμής: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα Προμήθειας: 3000 κομμάτια την εβδομάδα.
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Ιαπωνία
Πιστοποίηση:
Rohs,CE,FCC
Ποιότητα:
Ολοκαίνουργιο πρωτότυπο
Πακέτο:
Γνήσια βιομηχανική συσκευασία
Υλικό:
το γυαλί
Χρώμα:
16.2m χρώματα
Μοντέλο:
WLED
Στυλ:
ευρεία οθόνη υψηλής ανάλυσης 480*272 pixel
Λάμψη:
400cd
Συνδετήρας:
50
Αναλογία αντίθεσης:
600:1
Χρόνος Εργασίας:
50 χιλιάδες ώρες
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Βιομηχανική συσκευασία
Επισημαίνω:
480*272 Βιομηχανική οθόνη LCD
4.2" Πίνακας οθόνης αφής LCD
Περιγραφή του προϊόντος
Βιομηχανική Οθόνη LCD Sharp LQ042T1DW01 4,2 ιντσών
Επισκόπηση Προϊόντος
Τεχνικές Προδιαγραφές
ΜάρκαSharp
ΜοντέλοLQ042T1DW01
Τύπος Οθόνηςa-Si TFT-LCD, LCM
Διαγώνιο Μέγεθος4,2 ίντσες
Ανάλυση480*272 (WQVGA)
Διαμόρφωση PixelΟριζόντια Λωρίδα RGB
Ενεργή Περιοχή92,88(Υ) * 52,632(Π) mm
Διαστάσεις Περιγράμματος109,5(Υ) * 69(Π) * 10,1(Β) mm
Επεξεργασία ΕπιφάνειαςΑντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα400 cd/m² (Τυπική)
Γωνία Θέασης80/80/80/80 (CR≥10)
Χρόνος Απόκρισης20 ms (Τυπικός, Tr+Td)
Λειτουργία ΛειτουργίαςASV, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή
Υποστήριξη Χρωμάτων16,2 εκατομμύρια χρώματα, 64% NTSC
Οπίσθιος ΦωτισμόςWLED, διάρκεια ζωής 50K ώρες, Με οδηγό LED
Ρυθμός Καρέ60Hz
Διεπαφή50 ακίδες CMOS (1 κανάλι, 8-bit), Συνδετήρας
Τροφοδοτικό3,3V (Τυπικό)
Βάρος85,0g (Μέγιστο)
Οθόνη ΑφήςΧωρίς
Περιβαλλοντικές Προδιαγραφές
Θερμοκρασία Λειτουργίας-10°C έως +70°C
Θερμοκρασία Αποθήκευσης-30°C έως +70°C