| Ονομασία μάρκας: | auo |
| Αριθμός μοντέλου: | G121SN01 V4 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G121SN01 V4 |
| Μέγεθος πίνακα | 12.1 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 800 ((RGB) * 600 (SVGA) |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 246 ((W) * 184,5 ((H) mm |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 7001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 80/80/65/75 (Τυπικό, CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 25/10 ms (τυπικό, Tr/Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.2M (55% NTSC) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 πινών Συνδέτης |
| Τεχνολογία | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 85°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 85°C |
| Βάρος του πάνελ | 580 g (μέγιστο) |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 249.05 ((W) *188.3 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 279 ((W) * 209 ((H) mm |