| Ονομασία μάρκας: | auo |
| Αριθμός μοντέλου: | G057QN01 V2 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πάνελ | G057QN01 V2 |
| Μέγεθος πάνελ | 5,7" |
| Τύπος πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 320(RGB)*240, QVGA, 70PPI |
| Μορφή pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή εμφάνισης | 115,2(Π)*86,4(Υ) mm |
| Άνοιγμα πλαισίου | 118,2(Π)*89,4(Υ) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 144(Π)*104,6(Υ)*12,8(Β) mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 800 cd/m² (Τυπική) |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Τυπικός) |
| Γωνία θέασης | 80/80/70/70 (Τυπική, CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Καλύτερη κατεύθυνση θέασης | 12 η ώρα |
| Χρόνος απόκρισης | 15/10 ms (Τυπικός, Tr/Td) |
| Χρώματα εμφάνισης | 262K, 50% NTSC |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED, 50K ώρες, Με οδηγό LED |
| Συχνότητα ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Βάρος πάνελ | 150/165g (Τυπικό/Μέγιστο) |
| Διεπαφή σήματος | CMOS (1 κανάλι, 6-bit), Σύνδεσμος 33 ακίδων |
| Τάση εισόδου | 3,3V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως 85°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 85°C |