| Ονομασία μάρκας: | LG |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2006. |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Κατασκευαστής | Οθόνη LG |
| Όνομα μοντέλου | LM340UW2-SSA1 |
| Μέγεθος οθόνης | 34 ιντσών |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD, AH-IPS |
| Ενεργή περιοχή | 799,8 * 334,8 mm (Υ*Β) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 819,3 * 363 * 19,1 χιλ. (Υ*Β*Β) |
| Διάταξη Pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Τυπικό) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms (G έως G, Τυπικό) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Βάθος χρώματος | 1,07 δισεκατομμύρια χρώματα (10-bit) |
| Οπίσθιος φωτισμός | 12S4P WLED, 30K ώρες |
| Διεπαφή σήματος | LVDS (4 κανάλια, 10-bit) |
| Τάση λειτουργίας | 10,0 V (Τυπικό) |
| Βάρος | 5,30 kg (Τυπικό) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |