| Ονομασία μάρκας: | auo |
| Αριθμός μοντέλου: | C070FW02 V0 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως 75°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
| Επίπεδο Δόνησης | 2,9G (28,4 m/s²) |