| Ονομασία μάρκας: | Powertip |
| Αριθμός μοντέλου: | PH320240T-006-IP4Q |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα πάνελ | Δυνατότητα |
| Πρότυπο πάνελ | PH320240T-006-IP4Q |
| Μέγεθος πίνακα | 3.5" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 320 ((RGB) × 240, QVGA, 115PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 70.08 ((W) × 52,56 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 76.9 ((W) × 63.9 ((H) mm |
| Φωτεινότητα | 190 cd/m2 (τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 50/50/45/50 (Τυπικό, CR≥10) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Καλύτερη κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| Χρόνος απόκρισης | 35 ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 65 χιλιάρικα. |
| Πίσω φωτισμός | 6S1P WLED, χωρίς οδηγό |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Διασύνδεση σήματος | YUV (8-bit), 30 πιν FPC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |