| Ονομασία μάρκας: | NEC |
| Αριθμός μοντέλου: | NL6448BC33-59 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μέγεθος πίνακα | 10.4 ίντσες |
| Απόφαση | 640 ((RGB) * 480, VGA, 76 PPI |
| Πεδίο εμφάνισης | 211.2 * 158,4 mm |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 6001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 70/70/45/55 (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 8/25 ms (Tr/Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (43% NTSC) |
| Πίσω φωτισμός | 2 φανοί CCFL (χωρίς οδηγό) |
| Διασύνδεση σήματος | CMOS (1 κανάλι, 6-bit), 31-πιν σύνδεσμος |
| Τεχνολογία | 3.3V / 5.0V (Τυπικό) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 80°C |
| Αντίσταση σε δονήσεις | 2.0G (19,6 m/s2) |
| Βάρος του πάνελ | 475 g (τυπικό) / 500 g (μέγιστο) |