| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | Α101VW01 V3 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα | AU Optronics Corp. (AUO) |
| Μοντέλο | A101VW01 V3 |
| Τύπος Οθόνης | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ενεργή Περιοχή | 219.6mm (H) * 131.76mm (V) |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 235mm (H) * 145.9mm (V) |
| Περιοχή Πλαισίου | 221.6mm (H) * 133.76mm (V) |
| Γωνία Θέασης | 65/65/45/65 (CR≥10) |
| Χρόνος Απόκρισης | 12/18 ms (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Υποστήριξη Χρωμάτων | 262K χρώματα, 48% NTSC |
| Διεπαφή | Παράλληλη RGB (1 κανάλι, 6-bit), FPC 60 ακίδων |
| Τροφοδοσία | 3.3V/8.8V/15V/-7.0V (VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C έως 60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |