| Ονομασία μάρκας: | TIANMA |
| Αριθμός μοντέλου: | TM022HDHT11 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Κατασκευαστής | TIANMA |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου | TM022HDHT11 |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Αριθμός pixel | 240(RGB)*320 (QVGA) |
| Ενεργή περιοχή | 33.84 * 45.12 mm (Υ*Π) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 40.6 * 56.6 * 2.9 mm (Υ*Π*Β) |
| Φωτεινότητα | 90 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία αντίθεσης | 120:1 (Τυπική, TM) |
| Γωνία θέασης | 40/45/48/45 (Τυπική, CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 35 ms (Τυπικός, Tr+Td) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Τύπος σήματος | Parallel RGB (1 κανάλι, 6-bit) + SPI, FPC 39 ακίδων |
| Τάση τροφοδοσίας | 2.8V (Τυπική, VDD) |