| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | MV238FHM-NF1 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Κατασκευαστής | ΚΑΠ |
| Όνομα μοντέλου | MV238FHM-NF1 |
| Μέγεθος οθόνης | 23.8 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | Ηλεκτρονικά οπτικά συστήματα (LCM), α-Si TFT-LCD |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) *1080 (FHD) 92PPI |
| Ενεργός χώρος | 527.04 * 296,46 mm (H*V) |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 535 * 313 * 13,7 mm (H*V*D) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms (G έως G, τυπικό) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M χρώματα, 100% sRGB |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 167Hz |
| Πίσω φωτισμός | 20S4P WLED, 30K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Διασύνδεση σήματος | Εναλλακτικά συστήματα ηλεκτρονικής σύνδεσης (LVDS) |
| Δραστηριακή τάση | 5.0V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Βάρος | 2.20 kg (Τυπικό) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H) |