| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | G133HAN01.1 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Σχήμα | G133HAN01.1 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 13.3 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Πιξέλες πυκνότητα | 166 PPI |
| Ενεργός χώρος | 2930,472*165,078 mm |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms (Τυπικό) |
| Διασύνδεση | ΛΔΔΣ (2 ch, 8-bit), σύνδεσμος 30 πινών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Βάρος | 500 g (μέγιστο) |