| Ονομασία μάρκας: | Innolux |
| Αριθμός μοντέλου: | ZJ070NA-01P |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα | Innolux |
| Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 7.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) * 600 (WSVGA), 169 PPI |
| Ενεργός χώρος | 153.6mm * 90mm |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 7001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 75/75/70/75 (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/15 ms (Tr/Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M, 70% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED, διάρκεια ζωής 15K ωρών |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit), FPC 40 πινών |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 80°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |