| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | TV119FHB-NW0 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Αριθμός Μοντέλου | TV119FHB-NW0-DBA0 |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Ενεργή Περιοχή | 263,232 * 148,068 mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 267,832 * 155,768 mm |
| Πάχος Γυαλιού | 0,40 + 0,50 mm (CF + Array) |
| Χρόνος Απόκρισης | 30 ms (Τυπικός) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30°C έως 70°C |
| Διεπαφή | Συνδετήρας 30 ακίδων, DP (2 Lanes) |
| Οδηγός IC | Προτεινόμενο ILI6147 (COG) |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Δεν περιλαμβάνεται |
| Οθόνη Αφής | Δεν περιλαμβάνεται |