| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | EV156FHM-N10 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | Ειδικότερα, το EV156FHM-N10 |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD), 141 PPI |
| Ενεργός χώρος | 344.16 * 193,59 mm |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τυπικό) |
| Χρόνος απόκρισης | 20 ms (Τυπικό) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 79% NTSC |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 λωρίδες), HBR1 (2.7G/λίνα), σύνδεσμος 30 πινών |
| Τεχνολογία | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Βάρος του πάνελ | 850 g (μέγιστο) |