| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | NV156FHM-N65 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Αριθμός Μοντέλου | NV156FHM-N65 |
| Ενεργή Περιοχή | 344,16 * 193,59 mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 350,66 * 216,25 * 2,6 mm |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Χρόνος Απόκρισης | 30 ms (Τυπικός, Tr+Td) |
| Σύστημα Οπίσθιου Φωτισμού | 10S6P WLED, διάρκεια ζωής 15.000 ώρες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αντοχή σε Δονήσεις | 1,5G (14,7 m/s²) μέγιστο |