| Ονομασία μάρκας: | Innolux |
| Αριθμός μοντέλου: | M236HJJ-L31 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα | Innolux |
| Αριθμός Μοντέλου | M236HJJ-L31 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 23,6 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920 * 1080 (FHD), 93 PPI |
| Ενεργή Περιοχή | 521,28 * 293,22 mm |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3000:1 (Τυπική) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Αριστερά/Δεξιά/Πάνω/Κάτω) |
| Λειτουργία Οθόνης | MVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 20 ms (G έως G, Τυπικός) |
| Χρώματα Οθόνης | 16,7 εκατομμύρια, 72% NTSC |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 καναλιών, 8-bit), Βύσμα 30 ακίδων |
| Τάση Εισόδου | 5,0V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Βάρος Πάνελ | 2,31 ± 0,11 kg |
| Εφαρμογή | Οθόνη Επιτραπέζιου Υπολογιστή |