| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | Ειδικότερα: |
| Διαγώνιο μέγεθος | 8.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 * 1200 (WUXGA) |
| Πιξέλες πυκνότητα | 283 PPI |
| Ενεργός χώρος | 107.64 * 172.224 mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 113.14 * 182.424 * 3.68 mm |
| Φωτεινότητα | 435 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms (Τυπικό) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7 εκατομμύρια (100% sRGB) |
| Πίσω φωτισμός | 9S3P WLED, 15K ώρες |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60Hz (120Hz με MEMC) |
| Διασύνδεση | MIPI (4 λωρίδες δεδομένων), 45-πιν σύνδεσμος |
| Τεχνολογία | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Βάρος του πάνελ | 95.0g (μέγιστο) |