| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | ΑΕ101HDM-N10 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα | BOE |
| Αριθμός Μοντέλου | AV101HDM-N10 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 10,1 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1280(RGB)*720 (WXGA) |
| Πυκνότητα Pixel | 145 PPI |
| Ενεργή Περιοχή | 223,68 * 125,82 mm |
| Φωτεινότητα | 900 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπική) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Αριστερά/Δεξιά/Πάνω/Κάτω) |
| Χρόνος Απόκρισης | 30 ms (Τυπικός) |
| Χρώματα Οθόνης | 16,7 Εκατομμύρια |
| Χρωματική Γκάμα | 85% NTSC |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED, 10K ώρες |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 8-bit), σύνδεσμος 50 ακίδων |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως 90°C |