| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | Επικαιροποιημένο |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα και μοντέλο | Innolux / NE140QDM-K61 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 14.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | Οξείδιο TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 2560 ((RGB) * 1600 (WQXGA), 215 PPI |
| Ενεργός χώρος | 301.824mm * 188.64mm |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τυπικό) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms (τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (αριστερά/δεξιά/πάνω/κάτω) |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7M χρώματα, 100% DCI-P3 |
| Διασύνδεση | Δύο λωρίδες (eDP), eDP1.4, 40-πιν σύνδεσμος |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση σε δονήσεις | Μέγιστο 1,5G (14,7 m/s2) |