| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | Εναρμόνιση των συντελεστών |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα | BOE |
| Αριθμός Μοντέλου | HV550QUB-F70 |
| Μέγεθος Διαγωνίου | 55 ιντσών |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Ανάλυση | 3840(RGB)*2160 (UHD), 80 PPI |
| Ενεργή Περιοχή | 1209.6mm * 680.4mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 1221.4mm * 694.8mm * 1.34mm |
| Βάθος Χρώματος | 1,07 δισεκατομμύρια χρώματα (10-bit) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1200:1 (Τυπική) |
| Γωνία Θέασης | 89°/89°/89°/89° (Αριστερά/Δεξιά/Πάνω/Κάτω) |
| Χρόνος Απόκρισης | 8ms (Τυπικός, G to G) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Βάρος Πάνελ | 2.60kg (Τυπικό) |
| Πάχος Γυαλιού | 0.50mm + 0.50mm |