| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα | BOE |
| Μοντέλο | NE140FHM-N63 |
| Τύπος πάνελ | Oxide TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)*1080 (FHD) |
| Ενεργή Περιοχή | 309.312*173.988 mm |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1500:1 (Τυπική) |
| Χρόνος Απόκρισης | 30ms (Τυπικός) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Αριστερά/Δεξιά/Πάνω/Κάτω) |
| Διεπαφή | eDP (2 Lanes), eDP1.4, σύνδεση 30 ακίδων |
| Τροφοδοσία | 3.3V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ 60°C |