| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | ΑΕ090HDM-N13 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Αριθμός Μοντέλου | AV090HDM-N13 (COG-VLSZT047-01) |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ενεργή Περιοχή | 198,72mm * 111,78mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 210,7mm * 124,45mm * 8,15mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 200,9mm * 113,8mm |
| Γωνία Θέασης | 80/80/80/80 (Αριστερά/Δεξιά/Πάνω/Κάτω) |
| Χρόνος Απόκρισης | 25ms (Τυπικός) |
| Σύστημα Οπίσθιου Φωτισμού | WLED, διάρκεια ζωής 30.000 ώρες |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 8-bit) |
| Τάση Εισόδου | 3,3V/18,4V/12,2V (VCC/VHG/CGL) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως 90°C |