| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | LM140GF2L01 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Μάρκα και μοντέλο | Αξιολόγηση των επιπτώσεων |
| Τύπος οθόνης | Οξείδιο TFT-LCD με LCM |
| Διαγώνιο μέγεθος | 14.0 ίντσες |
| Ενεργός χώρος | 301.824mm * 188.64mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 306.82mm * 205.24mm * 2.4mm |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms (τυπικό) |
| Διασύνδεση | eDP (4 λωρίδες), eDP1.4, σύνδεσμος 40 πινών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Σύστημα φώτων πίσω | WLED [9S6P], 15.000 ώρες ζωής |
| Σχεδιασμένο για | Εφαρμογές φορητών υπολογιστών |