| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | Β160UAN02.H |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Αριθμός μοντέλου | Β160UAN02.H |
| Διαγώνιο μέγεθος | 16.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 * 1200 (WUXGA), 141 PPI |
| Ενεργός χώρος | 3440,68 * 215,42 mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 349.68 * 225,32 * 5 mm (H*V*D) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (αριστερά/δεξιά/πάνω/κάτω) |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms (Τυπικό) |
| Τρόπος εργασίας | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M χρώματα, 100% sRGB |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Διασύνδεση σήματος | Δύο λωρίδες (eDP), eDP1.4, 30-πιν σύνδεσμος |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Μέγιστο επίπεδο δονήσεων | 1.5G (14,7 m/s2) |