| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | ΝΕ160WUM-N61 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | ΝΕ160WUM-N61 |
| Τύπος οθόνης | Οξείδιο TFT-LCD, LCM |
| Ενεργός χώρος | 344.68 * 215,42 mm (W*H) |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 350.38 * 226.17 * 4.6 mm (H*V*D) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms (τυπικό, Tr+Td) |
| Σύστημα φώτων πίσω | 11S6P WLED, διάρκεια ζωής 15.000 ωρών |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση σε δονήσεις | 1.5G (14,7 m/s2) μέγιστο |