| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | TV156FHM-NM0 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Ενεργός χώρος | 344.16 * 193,59 mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 351.74 * 205,69 * 5,33 mm (H*V*D) |
| Χρόνος απόκρισης | 20 ms (τύπος) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Σκληρή επικάλυψη |
| Σύστημα φώτων πίσω | 11S6P WLED με LED Driver |